Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj – druhé největší město v ČR asi není třeba nějak obzvlášť představovat. Každý aspoň jednou slyšel či někde viděl „Brno“. Co už každý nemusí vědět je, co vše zajímavého toto město může návštěvníkům nabídnout.

Architektura – Vila Tugendhat, asi nejznámější vila jak po stránce funkcionalistické architektury, tak i historické. Vzpomeňme si třeba na vyjednávání pozdějších premiérů ČR a SR o rozdělení Československa. Zapsáno do světového dědictví UNESCO. Kdo chce pocítit výjimečný pohled na panorama města Brna, musí přijít a zažít.

Takzvané Brněnské vilové kvarteto doplňují Vila Stiassni, Vila Löw-Beer a Jurkovičova vila

Ani člověk toužící po jiném druhu kultury nebude v Brně o nic ochuzen. Divadla, ve kterých vyrůstalo spoustu českých hereckých legend jako například Husa na provázku nebo Divadlo Bolka Polívky v Brně. Bary, pivnice a restaurace. Nesčetný výběr, kam můžete zajít.

Brněnská přehrada – volně přístupná, oblíbená lokalita pro odpočinek i zábavu. Pravidelná lodní doprava, 30kilometrová cyklotrasa, Hrad Veveří.

Cirka hodinu na sever od Brna se nachází Hotel Sladovna v blízkosti nejstaršího českého pivovaru Černá Hora. Nabízíme zde několik zajímavých relaxačních balíčků s možností výletů do okolí – zámky Lysice, Boskovice, Moravský kras – jeskyně, cyklostezky.

Samozřejmě, že Jižní Morava není jen Brno, ale především vinařské oblasti, které jsou známe po celé zemi a asi jedna z nejznámějších je Valticko. Kdo by chtěl se svými přáteli navštívit stylové vinařství Obelisk a ochutnat vynikající bílé vína, spojit gastronomii se zážitkem. Rádi zařídíme skupinovou degustaci s ubytováním a veškerým servisem.

Chcete se proletět balónem a zažít něco neobyčejného? Vidět krásy Pálavy nebo Brna z výšky? Koupit si „něco“ co Vám už nikdo nikdy nevezme a zůstane to s Vámi napořád? Opět rádi zařídíme, popřípadě skombinujeme s vinařským výletem. Vše dle Vašeho přání.

Category

zatím nemáme k dispozici žádnou nabídku, ale pracujeme na tom

Download Our App

Travel a la carte app is now available for download on Apple and Android.